Voorlopige lijst met deelnemers voor de Eenzame Noord Race en Dual Noord Race.

Eenzame Noord Race 

Nr. Jachtnaam Jachttype Naam Deelnemer Naam Haven
1 Eabora Trintel 2a Peter van der Linden Stichting Eemnessersluis
2 Lotje Leisure 22 Martijn Moltzer Jachthaven Naarden
3 Wolk Start 7 Steven Stoffers Wsv Almere Haven
4 oFFline FF65 M.C. Drooger Jachthaven de Knar Harderwijk
5 Exodus Westerly Centaur kkiel Jan de vries JH Kroeze Eembrugge
6 La Pas Jeanneau Arcadia Peter van der Pas Eemnessersluis, Eemnes
7 Libertijn Contest 30 Edu van der Linden Jachthaven Naarden
8 CLARA Frances 26 Dingeman Boogert Naarden
9 Gerrit MAXI 84 Patrick Geurts Naarden
10 Red Admiral Dehler Optima 92 Frans Stuyt Huizen
11 Santana Contest 29 Pieter van Boom Huizen
12 Seylke H-Boot (scherpjacht) Maarten Dudok van Heel Thuishaven: Muiderzand
13 Tycs Jeanneau Sun Odyssey 24.1 Chris van Engen Furian, Aalsmeer
14 Razzmatazz Hunter Formula One Peter Feenstra Monnickendam
15 Seabird Comet 850 Tom Schootemeijer Zwaansmeer
16 JenN Dehler Dehlya N. Sitters Wsv de Eendracht
17 Con Fuoco Dehler Duetta 94 A.J. Hidding Huizen
18 Orion Bonita 767 Dick de Kruijk Naarderbos
19 Inja Dufour 2800 Paul Toornstra Huizen

 

Dual Noord Race

Nr. Jachtnaam Jachttype Naam Deelnemer Naam Haven Spinaker
1 Bolling Beneteau first 30 Hans Looije WSV Almere Haven Ja
2 Picchio Verde Beneteau Oceanis 281 Han Brinkman Ermelo/Horst Nee
3 Joker Comet 850 Harrie van Straaten Hoorn Nee
4 morgenster compromis 888 Andy Docter WSV Almere Haven Ja
5 Kronos  Contest 30 Gertjan Kroon  Stefan Kroon  Nee
6 Contessa Contest 31 classic Niels Bijl WSV Eemland  Ja
7 White Diamond Defender 27 Arnold Kroon Loosdrecht  Nee
8 Mambo Dehler optima 92 Dirk de Groot WV Flevo Ja
9 Hope of Mylor Falmouth Working Boat Renee Verhoeff Naarden Nee
10 Face2Face FF65 OD Rinus Bos Zeewolde Ja
11 Pengelos Gib Sea 84 Peter Barendregt Huizerhoofd Nee
12 Condor Hunter 260 Rik Schelfhorst Bunschoten Nee
13 Jive J80 Bart de Rooij Naarden Ja
14 Gamechanger J80 Dennis de Vlaam WSV Almere Haven Ja
15 Jolokia J80 Stephan van Denderen Naarden Ja
16 Jetzt gehts los J80 Raadsheer WSV Almere Haven Ja
17 La Manzana jeanneau poker Jan Koelewijn Jachthaven Nieuwboer Spakenburg Nee
18 Fluks jeanneau sun light 30 Bart Haenen WSV Almere Haven Ja
19 Griet Leisure 23 Fred van den Tempel Erkemederstrand Nee
20 Elise Midget 31 Ben Jansen Wsv Eemland Nee
21 Turk Pieter de Turk Maud kieft Durgerdam Ja
22 Zahir-409 Pion Raoul Godthelp WSV Almere Haven Ja
23 Ellida SeaWych Alex Frederking Noordersluiskwartier Ja
24 Libris Victoire 822 Rob Jasperse Huizerhoofd, Huizen Ja
25 Wyandotte Vollenhovense Bol Hans Pietersma WSV Almere Haven Nee
26 Hebbus Waarschip 1/4 Ton Hans Colenbrander Huizen Ja
27 Zwelgje waarschip 27LD Dirk Steenkamer WSV Almere Haven Ja
28 vrouwe Sofie zeeschouw Lesley Anema WSV Almere Haven Nee
29 Amulet Kelt 620 Tjard Breteler Huizen nee
30 Heron Halmatic 30 Paul Köllmann WSV Almere Haven Ja
31 Jelischa Pion Tijmen de Graaf WSV de Eendracht Spakenburg Ja
32 Tantivy Bull 7000 Geert Middel Muiderzand Ja
33 L' Eau-Pair Standfast Loper Stephan van den Berg Huizen Ja
34 Sula gaffer colin archer Kattegat 26 ft Joachim van Houweninge Durgerdam Ja
35 Adventure Beneteau First 285 WK Arie Jan Petrus WSV Almere Haven Nee
36 Amazing Grace Colvic Victor 34 H.Schipper Huizen Reijnsboten Nee
37 Schuimsnor Pion J.A. (Hans) Stuivenberg WSV Almere Haven Nee
38 Muzungu Dehler sprinta sport Mol Ella Zeewolde Ja
39 Pura vida Pion Michael Brouwer WSV Almere haven Ja
40 Mafalda Pion Erik Bart Tan Haarlemsche Jachtclub Ja
41 Flyer Hunter 28.5 Jasper Ravesteijn Jachthaven Naarderbos Ja
42 Kyan Kelt 800*1.40 Rob van den Akker R&ZV Naarden Ja