Eenzame Noord Race 2015          
Datum start 06-06-2015 tijd 05:05:00        
  Windkracht  3 tot 5 Windrichting W Weer Licht bewolkt/ zonnig
Plaats Start nr Naam jacht Type jacht Schipper Zeiltijd Status Berekend SW
1 290 Atlantis Kelt 850 midzwaard Derk-Jan Berg van  9:24:06   8:42:48 107,9
2 2217 Turn The Tide Albin Vega F van Opijnen 9:47:07   8:48:56 111
3 977 Flytande Marieholm 26 K Duivenbode v 9:59:55   9:00:28 111
4 232 Knoet Spaekhugger Jan Hesselink 9:29:00   9:03:59 104,6
5 906 Manon Dehler Optima 92 C.G. Stalenhoef 9:03:07   9:05:51 99,5
6 1563 Grutsk Dehler Optima 92 Ico-Jaap van van  9:08:17   9:08:17 100
7 628 Wammes Spirit 28 Rob Schoots 9:21:31   9:10:30 102
8 951 Bondi Compromis 888 Bart Smulders 9:33:50   9:17:07 103
9 1345 Red Admiral Dehler Optima 92 Frans Stuyt 9:21:05   9:20:31 100,1
10 1631 JenN Dehler Dehlya 25 N Sitters 10:20:13   9:39:39 107
11 453 Adventure First 285 vleugel A.J. Petrus 9:55:25   9:40:54 102,5
12 228 Orion Bonita 767 K Dick de 9:54:30   9:41:42 102,2
13 206 Rana First 29 * 1.68 E Snijder 9:39:37   9:48:27 98,5
14 1701 Ahoy Tufglas 33 D van der Schuur 9:55:54   9:50:00 101
15 252 Wilde Vogel Zeemin B Christesen 10:27:15   9:51:45 106
16 484 Koh-i-Noor Victoire 855 Special R. Nieuwenhuis 10:33:07   10:02:58 105
17 509 Moos Lemster Zeekruiser j Schapendonk 11:16:40   10:15:09 110
18 11 KYAN Kelt 800 * 1.40 Rob van den Akker 0:00:00 DNF 23:59:59 105,5
18 919 Le Reve Dehler Optima 92 Hans Jorg 0:00:00 DNF 23:59:59 98
18 1710 Contessa Contest 31 Niels Bijl 0:00:00 DNF 23:59:59 105,5
18 29 Santana Contest 29 P Boom van 0:00:00 DNS 23:59:59 109,5
18 901 Juul Fox 22 std Tom Zee 0:00:00 DNF 23:59:59 109,5
18 210 Exodus Westerly Centaur (2 kiel) Jan de Vries 0:00:00 DNF 23:59:59 124,7

 

Dual Noord race 2015              
Datum start 06-06-2015 tijd 05:05:00          
  Windkracht  3 tot 5 Windrichting W Weer Licht bewolkt/ zonnig  
Plaats Start nr Naam jacht Type jacht Schipper Zeiltijd Status Berekend SW SPI
1 909 Schuimer Albin Vega G Berg van den 9:49:24 0 8:56:18 109,9 N
2 461 Hatseflatse Moody 33 * 1.65 M. Bakker 9:13:16 0 8:57:09 103 J
3 228 Face2face F & F 65 R Bos 9:09:28 0 9:06:44 100,5 J
4 246 Lyra Albin Vega H Hentzepeter 9:50:36 0 9:06:51 108 J
5 938 Gamechanger J-80 DHG Vlaam de 8:11:32 0 9:12:17 89 J
6 405 Pura vida Pion M. E. Brouwer 8:47:33 0 9:12:25 95,5 J
7 852 Senang (2) Oceaan 22 *1.35 W Koelewijn 9:54:02 0 9:12:35 107,5 J
8 826 Banjer Arcadia          Jeann.  Velsen van 9:05:15 0 9:13:33 98,5 J
9 401 Gambiet Pion G.J. Vink 8:52:05 0 9:17:09 95,5 J
10 216 Fram Friendship 28 *1.60 Floris Cornelissen 9:27:10 0 9:18:14 101,6 J
11 32 Helleveeg Kolibri 800 Tetman Faber 9:12:52 0 9:18:27 99 J
12 708 Joyride J-80 R  Wever & Nullmeier 8:13:18 0 9:20:34 88 J
13 235 Blue Box X-79 S Wayenburg van 8:47:15 0 9:23:54 93,5 J
14 7916 Juul (Naarden) J-80 B Holsboer 8:16:51 0 9:24:36 88 J
15 5594 Climax X-79 F Driessen 8:49:47 0 9:26:37 93,5 J
16 15 Senang Fellowship 28 E.G Kroon 11:01:11 0 9:27:32 116,5 N
17 409 Zahir Pion Raoul Godthelp 9:02:56 0 9:28:31 95,5 J
18 26 Elise Midget 31 Ben Jansen 10:19:48 0 9:31:15 108,5 N
19 13 La Pas Arcadia          Jeann. P van der Pas 9:35:07 0 9:32:15 100,5 J
20 5561 Retrospection Hunter 707 Michiel Rueter 8:45:03 0 9:33:50 91,5 J
21 440 Windrose Dehler Duetta 86 Ronald Jacobs 9:38:51 0 9:35:58 100,5 J
22 422 Selfish Scholtz 22 R Raadsheer 9:22:08 0 9:39:31 97 J
23 457 Morgenster Compromis 888 Andy Docter 10:27:11 0 9:43:26 107,5 N
24 485 Bolling First 30 * 1.70 M Looije 9:31:56 0 9:43:36 98 N
25 437 Zwelgje Waarschip 28 LD Raisa Bax 9:34:39 0 9:44:35 98,3 N
26 1521 Pengelos Gib'Sea 84 P.A Barendregt 10:10:08 0 9:49:30 103,5 N
27 211 Bellini Saffier 26 Eric Zuidmeer 9:21:24 0 9:54:04 94,5 J
28 8490 Razzmatazz Formula One P Feenstra 10:06:44 0 9:57:46 101,5 J
29 246 Muzungu Dehler Sprinta Sport  Mol Ella 9:53:56 0 10:02:59 98,5 J
30 46 Kronos Contest 30 *1.40 G.J. Kroon 10:56:45 0 10:16:40 106,5 N
31 99 White Diamond Defender 27 *1.40 Arnold Kroon 11:53:04 0 10:36:40 112 N
32 449 Pladijs houten rond spant M Wees van 13:05:09 0 10:54:18 120 N
33 425 Rhapsod Aloa 29 T Struik 11:01:59 0 10:55:26 101 N
34 308 Jason Whaleboot 830 K de Leeuw 11:52:48 0 11:17:34 105,2 N
35 34 Seabird Comet 850 * 1.30 T Schootemeijer 0:00:00 DNF 23:59:59 103,5 N