Definitieve deelnemerlijst met groepsindeling

Indien er bezwaren of vragen zijn over de SW rating die wij hanteren, kunt u zich melden bij het wedstrijdkantoor.

Eenzame Noord Race 2018

WSV Almere Haven

Klasse

Startnr.

Naam jacht

Club

SW

Schipper

Type jacht

Dual

404 almere

Schuimsnor

WSV Almere Haven

98.5

H. Stuivenberg

Pion

Dual

405 almere

Pura Vida

WSV Almere Haven

95.5

M. Brouwer

Pion

Dual

409 almere

Zahir

WSV Almere Haven

96.5

R. Godthelp

Pion

Dual

458 almere

Kek

WSV Almere Haven

105.5

J. Wiggers

First 221

Dual

495 almere

Fortune

WSV Almere Haven

95.5

R. de Groot

Pion

Dual

NED1871

Mafalda

Haarlemsche Jachtclub

95.5

E.B. Tan

Pion

Dual

NED1944

Jelischa

WSV de Eendracht Spakenburg

95.5

T. de Graaf

Pion

Dual

-

Witte Dame

WSV Almere Haven

98.5

W. Sieburgh

Pion

Dual

816

Amazone

WSV de eendracht, Spakenburg

96.5

I. Duijst

Beneteau First Class 8

Dual

46

Kronos

Wvs de Kavelaars Loosdrecht

106

G.J.Kroon

Contest 30

Dual

1033

Libertijn

R&ZV Naarden

102.2

E. van der Linden

Contest 30 *1.72

Dual

99

White Diamond

De Kavelaars

112

A. Kroon

Defender 27

Dual

660

Maria

Stichting Jachthaven Huizen

96.5

J. van loon

Dehler Optima 92

Dual

1345

Red Admiral

Huizerhoofd

96.5

F. Stuyt

Dehler Optima 92

Dual

DU 434

Big Zaussel

Ermelo

105

H. Brinkman

Dehler Duetta 86

Dual

552

Inja

AVOH

105

P. Toornstra

Dufour 2800

Dual

 

Kleine Aarde

WSV Almere Haven

111

P. Seijsener

Etap 23

Dual

391

Haranni 1

Deko Marine

91

A. Frederking

Etap 35i

Dual

310

Hope of Mylor

R&ZV Naarden

112.5

K. de Leeuw

Falmouth Working Boat

Dual

4

CLARA

R&ZV Naarden

114

D. Boogert

Frances 26

Dual

424

Feeks

WSV Almere Haven

110

M. B. Smit

Hallberg-Rassy 26

Dual

1

Seylke

KNZRV Muiden

97.5

M. D. van Heel

H-boot

Dual

304

Flyer

R&ZV Naarden

98

J. Ravesteijn

Hunter 28.5

Dual

46

Magic

Huizen

103.5

K van Manen

Jeanneau Sun Dream 28

Dual

-

Tycs

Furian, Aalsmeer

106

C. van Engen

Jeanneau Sun Odyssey 24.1

Dual

603

Luna

Huizen

99

A. van Duinkerken

Etap 30i

Dual

11

Kyan

R&ZV Naarden

104.5

R. van den Akker

Kelt 800

Dual

509

Moos

Huizen

114

J. Schapendonk

Lemster zeekruiser

Dual

11

Elise

WSV Eemland

110

B. Jansen

Midget 31

Dual

-

HatseFlatse

Marina Muiderzand

103

M. Bakker

Moody 33

Dual

816

La Manzana

WSV de eendracht, Spakenburg

106

J. Koelewijn

Poker

Dual

852

Eabora

Stichting Eemnessersluis

106

P. van der Linden

Trintel 2a

Dual

3615

Amulet

Huizen

111

T Breteler

Kelt 620

Dual

1

Hebbus

AVOH

106.8

H. Colenbrander

Waarschip 1/4T

Dual

1505

Libris

Huizen

106

R. Jasperse

Victoire 822

Dual

111

Ahoy

Eemdijk

103

D. van der Schuur

Tufglass 33

Dual Noord Race 30 M

 

Exodus

WSV Almere Haven

-

L. Anema

Vrouwe Sofie

 

 

 

 

 

 

 

Klasse

Startnr.

Naam jacht

Club

SW

Schipper

Type jacht

Dual sport

228,

Face2Face

Zeewolde

98.5

L. Schep

FF 65

Dual sport

NED631

Jetz get Loss

WSV Almere Haven

88

R. Raadsheer

J-80

Dual sport

NED898

Jeeeeehhh!!!

RZV Naarden

88

M. Hoogenboom

J-80

Dual sport

NED1540

Juul

RZV Naarden

88

Bernard & Marja

J-80

Dual sport

NED30

SaFFier

Huizen

98.5

E. Schoenmakers

FF 65

Dual sport

446 almere

leFF

WSV Almere Haven

98

M. Pessels

FF 65

 

 

 

 

 

 

 

Klasse

Startnr.

Naam jacht

Club

SW

Schipper

Type jacht

Solo

453 almere

Adventure

WSV Almere Haven

103.5

A. Petrus

First 285 vleugel

Solo

456 almere

Wolk

WSV Almere Haven

107.1

R. Bosman

Start 7

Solo

NED5039

oFFline

WSV Flevo Harderwijk

99.5

M. Drooger

FF 65

Solo

999

Avalon

R&ZV Naarden

104

R. Jaarsma

Compromis 999

Solo

516

Con Fooco

AVOH

97

A. Hidding

Dehler Duetta 94

Solo

13

La Pas

Eemnessersluis, Eemnes

99

P. van der Pas

Jeanneau Arcadia

Solo

545

Sundance Kid

AVOH

108

F. Avezaat

Dehler optima 830

Solo

105

Iris

Grashaven Hoorn

107.9

T. ten Brink

Victoire 26

Solo

628

Wammes

AVOH

104

R. Schoots

Spirit 28

Solo

-

Redwire

AVOH

100.5

E. Pellens

Waarschip 900

Solo

210

Exodus

JH Kroeze, Eembrugge

122

J. de Vries

Westerly Centaur kimkiel

Solo

NED 8544

Bellini

R&ZV Naarden

101

E. Zuidmeer

Saffier 26

Solo

542

Niña

AVOH

101.8

S. Braham

Selecta

   

Solo

513

L’EAU-PAIR

AVOH

108

S. van den Berg

Standfast Loper

Solo

72

Klapmuts

Nijesyl

117

G. Nieveen

Trintel 1a

Solo

324C

Wind & Water

Durgerdam

109

S. de Maat

Trintella 1

Solo

NED5143

Taaibennik

Marina Monnickendam

94

J. brongersma

V24

Solo

84

Gerrit

R&ZV Naarden

107

P. Geurts

Maxi 84

Solo

650

Wittepaard

AVOH

112

B. Timmerman

Oranje Bloesem

Solo

581

Friske

AVOH

93.3

L. Sablerolles

First 31.7

Solo

-

Sula of Maldon

Durgerdam

112.5

J van Houweninge

Kattegat 26