Eenzame Noord Race 2018

WSV Almere Haven

Results are final as of 21:48 on June 9, 2018

R1 – Dual Klasse

Start: Dual, Finishes: Finish time, Time: 05:10

PositieKlasseStartnr.Naam jachtClubSWSchipperType jachtPointsFinishElapsedCorrected
1DualNED1944JelischaWSV de Eendracht Spakenburg95.5T. de GraafPion1.0016:11:3211:01:3211:32:42
2DualNED1942MafaldaHaarlemsche Jachtclub95.5E.B. TanPion2.0016:12:0111:02:0111:33:13
3Dual11KyanR&ZV Naarden104.5R. van den AkkerKelt 8003.0017:16:0912:06:0911:34:53
4Dual405 almerePura VidaWSV Almere Haven95.5M. BrouwerPion4.0016:24:4611:14:4611:46:34
5Dual1HebbusAVOH106.8H. ColenbranderWaarschip 1/4T5.0017:45:1312:35:1311:47:08
6Dual4CLARAR&ZV Naarden114D. BoogertFrances 266.0018:50:5313:40:5312:00:04
7Dual816La ManzanaWSV de eendracht, Spakenburg107J. KoelewijnPoker7.0018:01:3112:51:3112:01:03
8Dual409 almereZahirWSV Almere Haven96.5R. GodthelpPion8.0016:46:0111:36:0112:01:16
9DualHatseFlatseMarina Muiderzand103M. BakkerMoody 339.0017:42:0712:32:0712:10:13
10Dual816AmazoneWSV de eendracht, Spakenburg96.5I. DuijstBeneteau First Class 810.0017:01:4511:51:4512:17:34
11DualH1SeylkeKNZRV Muiden97.5M. D. van HeelH-boot11.0017:12:4412:02:4412:21:16
12Dual458 almereKekWSV Almere Haven105.5J. WiggersFirst 22112.0018:13:1513:03:1512:22:25
13Dual852EaboraStichting Eemnessersluis106P. van der LindenTrintel 2a13.0018:18:5013:08:5012:24:11
14Dual1345Red AdmiralHuizerhoofd96.5F. StuytDehler Optima 9214.0017:20:1612:10:1612:36:45
15Dual404 almereSchuimsnorWSV Almere Haven98.5H. StuivenbergPion15.0017:36:4412:26:4412:38:06
16DualTycsFurian, Aalsmeer106C. van EngenJeanneau Sun Odyssey 24.116.0018:35:2613:25:2612:39:51
17Dual660MariaStichting Jachthaven Huizen96.5J. van loonDehler Optima 9217.0017:24:0612:14:0612:40:44
18Dual304FlyerR&ZV Naarden98,5J. RavesteijnHunter 28.518.0017:37:4712:27:4712:43:03
19Dual46MagicHuizen103.5K van ManenJeanneau Sun Dream 2819.0018:21:3913:11:3912:44:53
20Dual424FeeksWSV Almere Haven110M. B. SmitHallberg-Rassy 2620.0019:11:2514:01:2512:44:55
21Dual11EliseWSV Eemland110B. JansenMidget 3121.0019:12:1014:02:1012:45:36
22Dual99White DiamondDe Kavelaars112A. KroonDefender 2722.0019:30:2214:20:2212:48:11
23DualWitte DameWSV Almere Haven98.5W. SieburghPion23.0017:49:1412:39:1412:50:48
24DualNED 8544BelliniR&ZV Naarden99E. ZuidmeerSaffier 2624.0017:53:3212:43:3212:51:15
25Dual603LunaHuizen99A. van DuinkerkenEtap 30i25.0018:02:3012:52:3013:00:18
26DualDU 434Big ZausselErmelo105H. BrinkmanDehler Duetta 8626.0018:53:2913:43:2913:04:16
27Dual1033LibertijnR&ZV Naarden102.2E. van der LindenContest 30 *1.7227.0018:42:4113:32:4113:15:11
28Dual46KronosWvs de Kavelaars Loosdrecht106G.J.KroonContest 3028.0019:21:5514:11:5513:23:42
29Dual111AhoyEemdijk100.5D. van der SchuurTufglass 3329.0019:07:3713:57:3713:53:27
30Dual1505LibrisHuizen106R. JasperseVictoire 82235.00 dnf 
30Dual509MoosHuizen114J. SchapendonkLemster zeekruiser35.00 dnf 
30Dual552InjaAVOH105P. ToornstraDufour 280035.00 dns 
30Dual460Kleine AardeWSV Almere Haven111P. SeijsenerEtap 2335.00 dnf 
30Dual310Hope of MylorR&ZV Naarden112.5K. de LeeuwFalmouth Working Boat35.00 dnf 

R1 – Dual sport Klasse

Start: Start 3, Finishes: Finish time, Time: 05:10

ExcludePositieKlasseStartnr.Naam jachtClubSWSchipperType jachtPointsFinishElapsedCorrected
 1Dual sport228,Face2FaceZeewolde98.5L. SchepFF 651.0017:26:3212:16:3212:27:45
 2Dual sportNED30SaFFierHuizen98.5E. SchoenmakersFF 652.0017:33:5412:23:5412:35:14
 3Dual sport446 almereleFFWSV Almere Haven98M. PesselsFF 653.0017:32:2312:22:2312:37:32
 4Dual sportNED631Jetz get LossWSV Almere Haven88R. RaadsheerJ-804.0016:21:3811:11:3812:43:13
 5Dual sportES898Jeeeeehhh!!!RZV Naarden88M. HoogenboomJ-805.0016:26:4111:16:4112:48:58
 6Dual sportNED1540JuulRZV Naarden88Bernard & MarjaJ-807.0015:51:02DNF 

 

R1 – Solo Klasse

Start: Solo, Finishes: Finish time, Time: 05:05

ExcludePositieKlasseStartnr.Naam jachtClubSWSchipperType jachtPointsFinishElapsedCorrected
 1Solo628WammesAVOH104R. SchootsSpirit 281.0017:10:1312:05:1311:37:19
 2Solo542NiƱaAVOH101.8S. BrahamSelecta2.0017:25:4412:20:4412:07:38
 3Solo72KlapmutsNijesyl117G. NieveenTrintel 1a3.0019:21:2414:16:2412:11:58
 4Solo650WittepaardAVOH112B. TimmermanOranje Bloesem4.0018:46:1313:41:1312:13:14
 5Solo545Sundance KidAVOH108F. AvezaatDehler optima 8305.0018:22:5513:17:5512:18:49
 6Solo516Con FoocoAVOH97A. HiddingDehler Duetta 946.0017:03:3111:58:3112:20:44
 7Solo3615AmuletHuizen113T BretelerKelt 6207.0019:26:0314:21:0312:41:59
 8Solo13La PasEemnessersluis, Eemnes99P. van der PasJeanneau Arcadia8.0017:44:1812:39:1812:46:58
 9SoloNED5039oFFlineWSV Flevo Harderwijk100M. DroogerFF 659.0017:52:2812:47:2812:47:28
 10Solo453 almereAdventureWSV Almere Haven103.5A. PetrusFirst 285 vleugel10.0018:20:0113:15:0112:48:08
 11SoloRedwireAVOH100.5E. PellensWaarschip 90011.0018:11:5913:06:5913:03:04
 12Solo581FriskeAVOH93.3L. SablerollesFirst 31.712.0017:16:4212:11:4213:04:15
 13Solo210ExodusJH Kroeze, Eembrugge122J. de VriesWesterly Centaur kimkiel13.0021:01:5315:56:5313:04:20
 14Solo456 almereWolkWSV Almere Haven107.1R. BosmanStart 714.0019:11:3214:06:3213:10:25
 15Solo105IrisGrashaven Hoorn107.9T. ten BrinkVictoire 2615.0019:34:4014:29:4013:26:00
 16Solo77Wind & WaterDurgerdam109S. de MaatTrintella 116.0019:52:1114:47:1113:33:56
 17Solo999AvalonR&ZV Naarden104R. JaarsmaCompromis 99917.0020:01:3114:56:3114:22:02
 18SoloNED5143TaaibennikMarina Monnickendam94J. brongersmaV2421.00 dnf 
 18SoloK1Sula of MaldonDurgerdam112.5J van HouweningeKattegat 2621.00 dnf 
 18Solo84GerritR&ZV Naarden107P. GeurtsMaxi 8421.00 dnf 

Scoring codes used

CodeDescriptionPoints
DNFGestart, maar niet gefinishdVaries
DNSNaar het startgebied gekomen, maar niet gestart35
Sluit Menu