Eenzame Noord Race 2018

WSV Almere Haven

Results are final as of 21:48 on June 9, 2018

R1 - Dual Klasse

Start: Dual, Finishes: Finish time, Time: 05:10

Positie

Klasse

Startnr.

Naam jacht

Club

SW

Schipper

Type jacht

Points

Finish

Elapsed

Corrected

1

Dual

NED1944

Jelischa

WSV de Eendracht Spakenburg

95.5

T. de Graaf

Pion

1.00

16:11:32

11:01:32

11:32:42

2

Dual

NED1942

Mafalda

Haarlemsche Jachtclub

95.5

E.B. Tan

Pion

2.00

16:12:01

11:02:01

11:33:13

3

Dual

11

Kyan

R&ZV Naarden

104.5

R. van den Akker

Kelt 800

3.00

17:16:09

12:06:09

11:34:53

4

Dual

405 almere

Pura Vida

WSV Almere Haven

95.5

M. Brouwer

Pion

4.00

16:24:46

11:14:46

11:46:34

5

Dual

1

Hebbus

AVOH

106.8

H. Colenbrander

Waarschip 1/4T

5.00

17:45:13

12:35:13

11:47:08

6

Dual

4

CLARA

R&ZV Naarden

114

D. Boogert

Frances 26

6.00

18:50:53

13:40:53

12:00:04

7

Dual

816

La Manzana

WSV de eendracht, Spakenburg

107

J. Koelewijn

Poker

7.00

18:01:31

12:51:31

12:01:03

8

Dual

409 almere

Zahir

WSV Almere Haven

96.5

R. Godthelp

Pion

8.00

16:46:01

11:36:01

12:01:16

9

Dual

-

HatseFlatse

Marina Muiderzand

103

M. Bakker

Moody 33

9.00

17:42:07

12:32:07

12:10:13

10

Dual

816

Amazone

WSV de eendracht, Spakenburg

96.5

I. Duijst

Beneteau First Class 8

10.00

17:01:45

11:51:45

12:17:34

11

Dual

H1

Seylke

KNZRV Muiden

97.5

M. D. van Heel

H-boot

11.00

17:12:44

12:02:44

12:21:16

12

Dual

458 almere

Kek

WSV Almere Haven

105.5

J. Wiggers

First 221

12.00

18:13:15

13:03:15

12:22:25

13

Dual

852

Eabora

Stichting Eemnessersluis

106

P. van der Linden

Trintel 2a

13.00

18:18:50

13:08:50

12:24:11

14

Dual

1345

Red Admiral

Huizerhoofd

96.5

F. Stuyt

Dehler Optima 92

14.00

17:20:16

12:10:16

12:36:45

15

Dual

404 almere

Schuimsnor

WSV Almere Haven

98.5

H. Stuivenberg

Pion

15.00

17:36:44

12:26:44

12:38:06

16

Dual

-

Tycs

Furian, Aalsmeer

106

C. van Engen

Jeanneau Sun Odyssey 24.1

16.00

18:35:26

13:25:26

12:39:51

17

Dual

660

Maria

Stichting Jachthaven Huizen

96.5

J. van loon

Dehler Optima 92

17.00

17:24:06

12:14:06

12:40:44

18

Dual

304

Flyer

R&ZV Naarden

98,5

J. Ravesteijn

Hunter 28.5

18.00

17:37:47

12:27:47

12:43:03

19

Dual

46

Magic

Huizen

103.5

K van Manen

Jeanneau Sun Dream 28

19.00

18:21:39

13:11:39

12:44:53

20

Dual

424

Feeks

WSV Almere Haven

110

M. B. Smit

Hallberg-Rassy 26

20.00

19:11:25

14:01:25

12:44:55

21

Dual

11

Elise

WSV Eemland

110

B. Jansen

Midget 31

21.00

19:12:10

14:02:10

12:45:36

22

Dual

99

White Diamond

De Kavelaars

112

A. Kroon

Defender 27

22.00

19:30:22

14:20:22

12:48:11

23

Dual

-

Witte Dame

WSV Almere Haven

98.5

W. Sieburgh

Pion

23.00

17:49:14

12:39:14

12:50:48

24

Dual

NED 8544

Bellini

R&ZV Naarden

99

E. Zuidmeer

Saffier 26

24.00

17:53:32

12:43:32

12:51:15

25

Dual

603

Luna

Huizen

99

A. van Duinkerken

Etap 30i

25.00

18:02:30

12:52:30

13:00:18

26

Dual

DU 434

Big Zaussel

Ermelo

105

H. Brinkman

Dehler Duetta 86

26.00

18:53:29

13:43:29

13:04:16

27

Dual

1033

Libertijn

R&ZV Naarden

102.2

E. van der Linden

Contest 30 *1.72

27.00

18:42:41

13:32:41

13:15:11

28

Dual

46

Kronos

Wvs de Kavelaars Loosdrecht

106

G.J.Kroon

Contest 30

28.00

19:21:55

14:11:55

13:23:42

29

Dual

111

Ahoy

Eemdijk

100.5

D. van der Schuur

Tufglass 33

29.00

19:07:37

13:57:37

13:53:27

30

Dual

1505

Libris

Huizen

106

R. Jasperse

Victoire 822

35.00

 

dnf

 

30

Dual

509

Moos

Huizen

114

J. Schapendonk

Lemster zeekruiser

35.00

 

dnf

 

30

Dual

552

Inja

AVOH

105

P. Toornstra

Dufour 2800

35.00

 

dns

 

30

Dual

460

Kleine Aarde

WSV Almere Haven

111

P. Seijsener

Etap 23

35.00

 

dnf

 

30

Dual

310

Hope of Mylor

R&ZV Naarden

112.5

K. de Leeuw

Falmouth Working Boat

35.00

 

dnf

 

R1 - Dual sport Klasse

Start: Start 3, Finishes: Finish time, Time: 05:10

Exclude

Positie

Klasse

Startnr.

Naam jacht

Club

SW

Schipper

Type jacht

Points

Finish

Elapsed

Corrected

 

1

Dual sport

228,

Face2Face

Zeewolde

98.5

L. Schep

FF 65

1.00

17:26:32

12:16:32

12:27:45

 

2

Dual sport

NED30

SaFFier

Huizen

98.5

E. Schoenmakers

FF 65

2.00

17:33:54

12:23:54

12:35:14

 

3

Dual sport

446 almere

leFF

WSV Almere Haven

98

M. Pessels

FF 65

3.00

17:32:23

12:22:23

12:37:32

 

4

Dual sport

NED631

Jetz get Loss

WSV Almere Haven

88

R. Raadsheer

J-80

4.00

16:21:38

11:11:38

12:43:13

 

5

Dual sport

ES898

Jeeeeehhh!!!

RZV Naarden

88

M. Hoogenboom

J-80

5.00

16:26:41

11:16:41

12:48:58

 

6

Dual sport

NED1540

Juul

RZV Naarden

88

Bernard & Marja

J-80

7.00

15:51:02

DNF

 

 


 

R1 - Solo Klasse

Start: Solo, Finishes: Finish time, Time: 05:05

Exclude

Positie

Klasse

Startnr.

Naam jacht

Club

SW

Schipper

Type jacht

Points

Finish

Elapsed

Corrected

 

1

Solo

628

Wammes

AVOH

104

R. Schoots

Spirit 28

1.00

17:10:13

12:05:13

11:37:19

 

2

Solo

542

Niña

AVOH

101.8

S. Braham

Selecta

2.00

17:25:44

12:20:44

12:07:38

 

3

Solo

72

Klapmuts

Nijesyl

117

G. Nieveen

Trintel 1a

3.00

19:21:24

14:16:24

12:11:58

 

4

Solo

650

Wittepaard

AVOH

112

B. Timmerman

Oranje Bloesem

4.00

18:46:13

13:41:13

12:13:14

 

5

Solo

545

Sundance Kid

AVOH

108

F. Avezaat

Dehler optima 830

5.00

18:22:55

13:17:55

12:18:49

 

6

Solo

516

Con Fooco

AVOH

97

A. Hidding

Dehler Duetta 94

6.00

17:03:31

11:58:31

12:20:44

 

7

Solo

3615

Amulet

Huizen

113

T Breteler

Kelt 620

7.00

19:26:03

14:21:03

12:41:59

 

8

Solo

13

La Pas

Eemnessersluis, Eemnes

99

P. van der Pas

Jeanneau Arcadia

8.00

17:44:18

12:39:18

12:46:58

 

9

Solo

NED5039

oFFline

WSV Flevo Harderwijk

100

M. Drooger

FF 65

9.00

17:52:28

12:47:28

12:47:28

 

10

Solo

453 almere

Adventure

WSV Almere Haven

103.5

A. Petrus

First 285 vleugel

10.00

18:20:01

13:15:01

12:48:08

 

11

Solo

-

Redwire

AVOH

100.5

E. Pellens

Waarschip 900

11.00

18:11:59

13:06:59

13:03:04

 

12

Solo

581

Friske

AVOH

93.3

L. Sablerolles

First 31.7

12.00

17:16:42

12:11:42

13:04:15

 

13

Solo

210

Exodus

JH Kroeze, Eembrugge

122

J. de Vries

Westerly Centaur kimkiel

13.00

21:01:53

15:56:53

13:04:20

 

14

Solo

456 almere

Wolk

WSV Almere Haven

107.1

R. Bosman

Start 7

14.00

19:11:32

14:06:32

13:10:25

 

15

Solo

105

Iris

Grashaven Hoorn

107.9

T. ten Brink

Victoire 26

15.00

19:34:40

14:29:40

13:26:00

 

16

Solo

77

Wind & Water

Durgerdam

109

S. de Maat

Trintella 1

16.00

19:52:11

14:47:11

13:33:56

 

17

Solo

999

Avalon

R&ZV Naarden

104

R. Jaarsma

Compromis 999

17.00

20:01:31

14:56:31

14:22:02

 

18

Solo

NED5143

Taaibennik

Marina Monnickendam

94

J. brongersma

V24

21.00

 

dnf

 

 

18

Solo

K1

Sula of Maldon

Durgerdam

112.5

J van Houweninge

Kattegat 26

21.00

 

dnf

 

 

18

Solo

84

Gerrit

R&ZV Naarden

107

P. Geurts

Maxi 84

21.00

 

dnf

 

Scoring codes used

Code

Description

Points

DNF

Gestart, maar niet gefinishd

Varies

DNS

Naar het startgebied gekomen, maar niet gestart

35

 

 

 

Sailwave Scoring Software 2.25.4
www.sailwave.com